30 Червня 2024

«Реал Фарма» зіграв два спаринги з «Чорноморцем»

У суботу, 29 червня, в рамках підготовки до нового сезону «фармацевти» зіграли дві контрольні зустрічі з представником УПЛ. У першій, яка відбулася на стадіоні «Іван», молодіжний склад нашої команди переграв колектив U-19 «Чорноморця» – 1:0. Єдиний гол наші хлопці забили після довгої передачі за спини захисникам та виходу віч-на-віч.

У другому поєдинку, яку прийняла НТБ «Чорноморець» у Совіньйоні, найважливіші події відбулися вже до середини першого тайму: у господарів двічі відзначився футболіст, що перебуває на перегляді, а у «аптекарів» пенальті реалізував Барсуков.  У другому таймі Салюк, скориставшись подачею штрафного удару від Бадібанги, влучно пробив головою у ближній кут – 1:3 за «Чорноморцем».

За матеріалами офіційного сайту ФК «Чорноморець»