18 октября 2021

«Яруд» — «Реал Фарма» 6:0. Отчёт

Після того, як одесити здобули першу перемогу у чемпіонаті, їх мабуть вже ніхто не буде сприймати у якості безнадійного аутсайдера. У попередніх двох матчах Реал Фарма хоч і поступався Перемозі і Полтаві, але грав більш-менш на рівних з опонентами. Сподівались гості вдало відіграти і в Маріуполі. Але Яруд також мав налаштовуватися виключно на перемогу. В трьох останніх поєдинках азовці набрали лише одне очко, тому очкові втрати у грі проти останньої команди дивізіону вважалися б провалом.

Що цікаво, перший тайм пройшов майже у рівній боротьбі і нічого не віщувало того підсумкового результату, який зафіксував Анатолій Ухов з Кривого Рогу. У середині тайму Яруд заробив право на пенальті – Гліб Літюк блискуче його виконав, поціливши потужним ударом під поперечину – 1:0. Більше нічого особливого у воріт обох команд не відбувалось. Тому гольова феєрія у другому таймі, напевно, для багатьох стала несподіванкою.

Розгром одеситів почався з дубля Літюка. На 48 хвилині Матвєєв перехопив м’яч у центрі поля і видав пас на хід Літюку. Гліб увійшов у карний майданчик і пробив повз воротаря Реал Фарми – 2:0. За десять хвилин Літюк виступив вже у якості асистента. Гліб опинився на лінії карного майданчику, з ним у стінку зіграв Биковський, після чого Ігор вийшов на ворота суперника справа і вразив дальній кут – 3:0. Наступну чергу голів маріупольці оформили за останні 11 хвилин матчу. Четвертий м’яч Яруда забив Кирило Матвєєв. Півзахисник господарів поля зважився на удар з 30 метрів і влучив точнісінько у дев’ятку – 4:0.

А на 85 хвилині одесити взагалі опинилися у важкому становищі. Таке у футболі трапляється нечасто. Товстий вивалювався на ворота з м’ячем і воротар Реал Фарми відверто збив гравця Яруда у карному майданчику. Арбітр матчу не тільки призначив пенальті у ворота гостей, але й вилучив Деркунського. На той час усі заміни одесити вже зробили. Тому у ворота став польовий гравець – Павло Новицький. Пенальті реалізував Владислав Сандрак-Вінницький. Зрозуміло, що це було не важко зробити – 5:0.

До речі, на 90 хвилині захисник Новицький у ролі воротаря навіть записав на свій рахунок один сейв, коли з 12 метрів пробивав по воротах Сандрак-Вінницький, але на добиванні першим опинився Максим Товстий, який і встановив остаточний рахунок у матчі – 6:0. Ця перемога дозволила Яруду обігнати у турнірній таблиці Вікторію і повернутися у першу десятку. Реал Фарма поки що залишається останньою у таблиці.

Man of the match – Гліб Літюк (Яруд)

21-річний нападник Яруда записав на свій рахунок перший дубль. До речі, у цьому матчі Літюк не тільки відзначився двома голами, а ще результативним пасом на Биковського. Загалом у Гліба вже 8 м’ячів у цьому чемпіонаті. У реєстрі бомбардирів групи Б він поділяє третю сходинку разом з двома гравцями.

Яруд (Маріуполь) – Реал Фарма (Одеса) – 6:0 (1:0)
Голи: Літюк, 23-пен, 48, Биковський, 57, Матвєєв, 79, Сандрак-Вінницький, 87-пен, Товстий, 90.
Вилучення: Деркунський (Р), 86.

15:00; 17.10.2021. Маріуполь. Стадіон НТБ Маріуполь
Суддя: Анатолій Ухов (Кривий Ріг)

Sport Arena, фото: fanatoly (Facebook)