26 сентября 2021

«Виктория» — «Реал Фарма» 2:1. Отчёт

Тиждень тому звитягою у дербі Сумщини Вікторія зуміла перервати безвиграшну серію з п’яти матчів. Звичайно, що у домашній грі проти аутсайдера групи команда Анатолія Безсмертного прагнула здобути впевнену перемогу. Тим більше, що три останні матчі у Миколаївці господарі програли. Що стосується Реал Фарми, то одесити прибули на Сумщину з край невдалою серією матчів. Окрім того, що у команди досі немає очок, п’ять останніх зустрічей Реал Фарма програла із загальним рахунком 0:16. За таких обставин навіть забитий гол у Миколаївці можна було б вважати маленьким святом.

Вже у перші 15 хвилин воротарю одеситів Деркунському двічі довелося вступати у гру. Спочатку він зреагував на прицільний удар зі штрафного від Акімова. А згодом врятував свою команду після того, як Кузьмін пострілом з 16 метрів відправляв м’яч у ближній кут.  На 17 хвилині у складі господарів відбулась вимушена заміна. Замість Зубейка, який зазнав пошкодження, на полі з’явився Нелін. Чому ми звертаємо увагу на цю подія, стане зрозуміло пізніше.

А поки що Вікторія продовжувала тиснути на ворота гостей і марнувати напівмоменти у воріт Деркунського. Врешті решт господарі ледь не були покарані за втрачені нагоди. На 31 хвилині одеситам чи не вперше вдалося провести атаку по центру і Нудний вивів Ратушняка на побачення з Воробеєм. Але гравець Реал Фарми програв дуель воротарю Вікторії. А коли вже тайм добігав кінця, господарям поля вдалося відзначитися. Чоловський порушив правила на Неліні в 22 метрах від власних воріт, на виконання штрафного удару підійшов Акімов і поклав м’яч у дальній кут воріт. До речі, саме в цьому куті мав знаходитися і воротар Реал Фарми, тож його провина теж є у взятті воріт – 1:0.

На початку другого тайму гості несподівано зрівняли рахунок. Забили одесити з пенальті. Нудний увірвався до карного майданчику і намагався прокинути собі м’яч, як отримав по ногах від Бровченка. До 11-метрової позначки підійшов Мохамед Яссін Абузраа і пробив у лівий від себе кут – 1:1. А на 60 хвилині Реал Фарма навіть мала шанс вийти вперед. Фабер отримав м’яч справа від воріт і потужно пробивав у ближню дев’ятку. Але завдяки тому, що м’яч зачепив чиюсь ногу, взяття воріт Вікторії не відбулося. Згодом гості зробили вимушену заміну воротаря – Деркунського змінив Стародубець.

Гра потроху наближалась до завершення і непоганим ударом з 20 метрів ледь не виправився Бровченко – м’яч прослизнув поруч зі стійкою. Після цього Вікторія майже не випускала суперника за центр поля. Миколаївці постійно вантажили м’яч у карний майданчик гостей і проводили флангові атаки. Так в одному з епізодів Черніков ледь не добив м’яч у порожні ворота після сейву Стародубця. У компенсований час Вікторія вчинила справжній штурм воріт гостей і на п’ятій доданій хвилині досягла свого. Цапій зробив чи не останній навіс у карний майданчик, м’яч долетів в район дальньої стійки, звідки по ньому влучив Андрій Нелін і поцілив у самісінький кут – 2:1.

Реал Фармі для здобуття першого очка у сезоні не вистачило якихось секунд. А Вікторія завдяки двом останнім перемогам піднімається у турнірній таблиці.

Man of the match – Андрій Нелін (Вікторія)

Нелін починав матч на лавці запасних і, якби не травма Зубейка, невідомо чи вийшов би на поле і коли? Але стався той випадок, коли щастю нещастя допомогло. У першому таймі Андрій заробив стандарт, з якого Акімов відкрив рахунок. А у компенсований час Нелін опинився саме там, звідки було можливо забити переможний гол.

Вікторія (Миколаївка) – Реал Фарма (Одеса) – 2:1 (1:0)
Голи: Акімов, 41, Нелін, 90+5 – Абузраа, 50 (пен.)

15:00; 26.09.2021. Миколаївка. Стадіон Вікторія
Суддя: Павло Плєшко (Кременчук)

Источник: Sport Arena, фото: ФК «Виктория».