04 сентября 2021

«Тростянец» — «Реал Фарма» 1:0. Отчёт

За черговою спробою здобути перше очко у чемпіонаті, одеська Реал Фарма здійснила подорож на 700 кілометрів. Аутсайдер групи гостював на Сумщині у дебютанта ПФЛ, тож гра обіцяла бути запеклою.

Поки гості придивлялися до газону стадіону імені Куца, Тростянець ледве не повів у рахунку. Сахнюк вдало прострілив через карний майданчик і ніким не прикритий Ільченко замикав дальню стійку – удар вийшов несильним і м’яч прокотився поруч зі стійкою.

Наступного більш менш гострого епізоду у воріт Реал Фарми знадобилося чекати понад 20 хвилин. Що цікаво, на вістрі атаки знову був Ільченко, але цього разу Артем головою пробивав після навісу – м’яч пролетів вище поперечини. В цілому господарі мали беззаперечну перевагу у першому таймі, але втілити її у гол не знайшли можливості. Гості ж відверто нічим не запам’яталися.

У другому таймі одесити заграли трохи сміливіше, але небезпечні моменти все одно виникали біля їх воріт. На 55 хвилині, після чергового кутового Тростянця, Пастухов вивів на удар Проданова, але Євген змарнував свій шанс вразити ворота з 8 метрів.

Ключовою у грі стала 62 хвилина. Сліпухін на куті карного майданчику Реал Фарми пішов в обіграш Колесникова і захисник одеситів підставив підніжку – пенальті. М’яч взяв Валерій Гайван і майстерно пробив у протилежний від воротаря кут – 1:0.

Але, навіть програючи у рахунку, гості не змогли створити у воріт Тростянця щось таке, що можна було б вважати небезпечним моментом. Скоріш господарі мали кілька напівмоментів, щоб збільшити свою перевагу. Але й одного м’яча сумчанам вистачило для другої перемоги в чемпіонаті.

Завдяки цьому успіху Тростянець піднявся на 10 сходинку у турнірній таблиці. Реал Фарма як і раніше без очок, а є один плюс – одесити вперше пропустили за матч менше ніж три голи.

Man of the match – Валерій Гайван (ФК Тростянець)

Попри те, що в команді є штатний пенальтист, Гайван взяв на себе відповідальність за пробиття одинадцятиметрового удару. І Валерій не підвів команду – його гол став переможним для Тростянця

ФК Тростянець – Реал Фарма (Одеса) – 1:0 (0:0)
Гол: Гайван, 63 (пен.)

Тростянець: Хмеловський, Світличний, Даценко, Полянський, Мизюк, Гайван, Сліпухін©, М.Єсип (Деряпа, 78), Пастухов (Деревинський, 74), Ільченко (Проданов, 46), Сахнюк (Мигаль, 46; Івахненко, 88). Запасні: Чеботарьов, Тишинінов, Б.Єсип, Шморгун, Ганжа, Гаврась. Головний тренер: Сергій Коритник.

Реал Фарма: Стародубець, Ратушняк, Тишкул, С.Онуфрак, Д.Онуфрак, Вареник, Колесников (Нудний, 70), А.Лиховидов©, Плачков (Топал, 74), Бурахович (Опря, 64), Фабер (Ігуменов, 81). Запасні: Деркунський, М.Лиховидов, Василенко. Головний тренер: Артем Рязанцев.

17:00; Тростянець. Стадіон ім. В.П.Куца. 290 глядачів