12 сентября 2021

«Скорук» — «Реал Фарма» 4:0. Отчёт

У минулому турі Реал Фарма вперше у сезоні пропустив менше ніж три м’ячі за гру. Але тоді команда Артема Рязанцева мала справу з дебютантом Ліги – Тростянцем, Цього разу одесити гостювали у Скорука і додому забрали зовсім інші емоції – негативні. Один із лідерів групи завдав Реал Фармі чутливої поразки. Що цікаво, нікопольці лише два тижні тому вперше перемогли на власному полі, здолавши у результативній грі все того ж Тростянця (3:2). Після цього Скорук привіз три очки з Херсону і на гру з одеситами виходив з серією у три перемоги.

Клас та майстерність господарів поля далися взнаки досить швидко. Вже на 2 хвилині Микита Жуков відкрив рахунок у матчі. Виглядало дуже дивно, як оборонці Реал Фарми спостерігали за тим, як Разуваєв проскочив з м’ячем метрів 20, після чого встиг з-під Онуфрака віддати пас на Жукова перед воротарем одеситів і Микита забивав вже у порожні ворота – 1:0.

Але на досягнутому Скорук не зупинився і надалі шукав нагоди у воріт суперника. У середині тайму господарі поля подали кілька кутових поспіль і останній з них закінчився голом. Знову результативний пас на свій рахунок записав Разуваєв, адже саме з його навісу ударом головою вразив ворота Станіслав-Нурі Малиш – 2:0.
Втім, тиск на ворота гостей продовжувався і хвилин за 10 до перерви запам’ятався відмінний удар з кута карного майданчику від Цибульського – в цьому епізоді блискуче зіграв в рамці Стародубець.

Те, що Скоруку не було під силу у першому таймі – довести рахунок до розгромного – нікопольці зробили у другій половині гри. Але слід відзначити, що до третього голу господарів поля гра йшла біль-менш рівною. Реал Фарма гідно відповідав супернику своїми атаками і навіть одного разу за Скорук зіграла поперечина після удару Фабера.
А на 78 хвилині усі питання щодо переможця гри були зняті. Владислав Веремєєв отримав м’яч на правому фланзі, трохи змістився у центр і невідпорно пробив з 25 метрів у ближній кут – 3:0.

Все, що залишалося командам, це дограти цю гру. Але Скорук продовжував йти вперед і на 86 хвилині поставив крапку у матчі. У швидкій атаці Даниїл Боженар замкнув простріл з правого флангу від Цибульського – 4:0.
Скорук здобуває четверту перемогу поспіль і вибирається вже на другу сходинку у турнірній таблиці. Від Реал Фарми як і раніше чекаємо на перше залікове очко.

Man of the match – Олексій Разуваєв (Скорук)
Вісімка Скорука відіграв у матчі лише перший тайм. Але саме у перші 45 хвилин господарі зробили фору у рахунку, яка дозволила їм грати впевнено після перерви. І до цього був причетний Разуваєв. На 2 хвилині він все зробив, щоб забив Жуков, а у середині тайму зробив навіс точнісінько на голову Малишу.

Скорук (Нікопольський район) – Реал Фарма (Одеса) – 4:0 (2:0)
Голи: Жуков, 2, Малиш, 30, Веремєєв, 78, Боженар, 86.

16:30; 11.09.2021. Нікополь. Стадіон Електрометалург
Суддя: Ігор Біч (Київ)

Источник: Sport Arena