15 ноября 2021

«Реал Фарма» — «Волчанск» 2:0. Отчёт

Колись безальтернативний аутсайдер групи, Реал Фарма, грає з кожним матчем все впевненіше. Тиждень тому одесити ледь не зняли скальп з Миколаєва, віддавши перемогу одному з лідерів у компенсований час, а повернувшись додому здобули третю перемогу у чемпіонаті, здолавши середняка Ліги з Вовчанська. Доля матчу була вирішена протягом двох хвилин другого тайму, коли одесити дотиснули суперника в результаті двох стрімких атак. А до цього на полі точилася біль-менш рівна боротьба, з невеличкою перевагою господарів поля. Втім по-справжньому гольових моментів у воріт обох команд майже не було.

У першому таймі гостям вдалося створити кілька напівмоментів. На вістрі двох з них був Владислав Галушка. В обох випадках форвард Вовчанська опинявся на ударній позиції зліва від воріт, але ні першого разу, ні другого Стародубець не дозволив м’ячу опинитися у сітці. Ще можна згадати потужний удар Демківа, який намагався забити з 25 метрів, втім і у цьому епізоді відмінно зіграв воротар Реал Фарми. У складі господарів поля активними діями відрізнявся Микита Ігуменов. Двічі одинадцятка одеситів виходив на ударну позицію, але йому не вистачало влучності. А коли Ігуменов пробив втретє, Бєліменко тягнув м’яч вже з-під поперечини.

До речі, саме спортивна настирливість та зарядженість на ворота суперника Микита Ігуменова допомогла Реал Фармі здобути важливі три очки. У другому таймі нападник продовжував шукати свій момент, пробиваючи по воротах при першої можливості. А коли з’явилася нагода вивести партнера на удар, Микита одразу віддав гольову передачу. Фабер отримав пас від Ігуменова і ударом лівою ногою вразив ближній кут воріт Вовчанська – 1:0. А вже за дві хвилини Ігуменов знову був на вістрі атаки. Цього разу Микита сам увірвався до карного майданчику гостей і був збитий Егбуджуо. Пенальті чітко реалізував Яссін Абузраа – 2:0.

Реал Фарма втретє виграє у чемпіонаті і вже мріє обігнати у турнірній таблиці новокаховську Енергію, яка перебуває на 13 сходинці. Вовчанськ не може виграти у 4 матчах поспіль і залишається у другій десятці команд.

Man of the match – Микита Ігуменов (Реал Фарма)

В цьому поєдинку 26-річний нападник Реал Фарми не відзначався. Водночас Ігуменов виконав величезний об’єм роботи. Микита був постійно націлений на ворота суперника, кілька разів небезпечно пробивав з різної відстані, віддав гольову передачу на Фабера, а також – заробив одинадцятиметровий удар.

Реал Фарма (Одеса) – ФК Вовчанськ – 2:0 (0:0)
Голи: Фабер, 78, Абузраа, 80-пен

13:30; 13.11.2021. Одеса. Стадіон Іван

Суддя: Сергій Подригуля (Луцьк)

Источник: Sport Arena