11 октября 2021

«Реал Фарма» — «Полтава» 1:2. Отчёт

Після того, як одесити нарешті здобули першу перемогу у чемпіонаті, стало зрозуміло, що якнайменше у домашніх матчах Реал Фарма вже не буде без бою віддавати очки своїм суперникам, як це було на старті сезону. Отже СК Полтава їхав на південь країни з чітким розумінням, що гра буде важкою.

Основні події абсолютно рівного за грою першого тайму відбулись вже у заключні п’ять хвилин. Спочатку рефері побачив, як м’яч влучив у руку Ігуменову і призначив пенальті у ворота господарів поля. Але капітан полтавчан Щербак програв дуель Деркунському – Тарас у чудовому стрибку витягнув м’яч з кута. А вже у компенсований до першого тайму час арбітр за аналогічною причиною надав одеситам право на пробиття одинадцятиметрового удару. До м’яча підійшов Мохамед Яссін Абузраа і на відміну від Щербака вразив ворота суперника – 1:0.

Втім, пропущений гол лише підстигнув гостей, які з початком другого тайму заграли ще активніше на половині поля Реал Фарми. Згодом Полтава зрівняла рахунок, але зробила це на контратаці. Щербак виносив м’яч зі власного карного майданчику і зробив це таким чином, що Євген Стрельцов з центру поля втік віч-на-віч з Деркунським. Цю дуель воротар одеситів програв – 1:1.

Далі суперники продовжили грати на зустрічних курсах. Гра йшла, як то кажуть, до голу. Його забили гості. Копитов навісив з кутового, м’яч був вибитий, але Даниленко одразу пробив по воротах. Постріл вийшов не дуже сильним, м’яч стрибнув у карному майданчику і Олександр Томенко головою зумів підправити політ м’яча у кут – 1:2. Як не намагалися одесити, зрівняти рахунок їм не вдалося. Полтава везе додому вольову перемогу, яка дозволяє городянам тримати місце у верхній половині таблиці.

Man of the match – Олександр Томенко (СК Полтава)

Досвідчений захисник Полтави останнього разу виходив у стартовому складі своєї команди ще наприкінці серпня. Тим важливішим для нього став цей переможний гол, який додасть Олександру впевненості у власних силах. До речі, Томенку знадобилось лише п’ять хвилин після виходу на заміну, щоб відкрити лік власним голам у цьому чемпіонаті.

Реал Фарма (Одеса) – СК Полтава – 1:2 (1:0)
Голи: Абузраа, 45+2-пен – Стрельцов, 56, Томенко, 72.
Нереалізований пенальті: Щербак (П), 40 – воротар.

15:45; 10.10.2021. Одеса. Стадіон Іван
Суддя: Максим Поліщук (Кривий Ріг)