13 февраля 2017

ПФЛ представила оновлену символіку: редизайн завершено

Професіональна футбольна ліга змінила свою символіку у співпраці з провідним українським брендинговим агентством FEDORIV.

Сергій Макаров зазначає: «Наша мета – зробити змагання привабливими для вболівальників та інвесторів. Зміни, які пройшла ПФЛ, є стратегічними – ми повністю змінили філософію розвитку . ПФЛ йде до своєї мети: процес редизайну завершено, і ліга отримала оновлену символіку та трофеї. Ми проходимо процес еволюції та оновлення і редизайн – один з найяскравіших результатів».

Презентація оновленої символіки відбулася 10 лютого. Відтепер ліга матиме систему логотипів за прикладом УЄФА – і логотип ліги як організації, я логотип змагань під егідою ПФЛ.

Юрій Сєбов, креативний директор ФК «Реал Фарма», що відвідав презентацію, поділився своїми враженнями: «Презентація нового логотипу ПФЛ пройшла на найвищому рівні. Старий логотип не відповідав сучасним тенденціям, виглядав застарілим, і було прийнято повністю правильне рішення про проведення ребрендингу. Хочеться відзначити, що нові логотипи також отримали чемпіонати Першої та Другої ліг, що є першим кроком на шляху до головної мети — об’єднання клубів, вболівальників, спонсорів та створення комерційно привабливого продукту. За допомогою нової айдентики, чемпіонати під егідою ПФЛ стануть більш пізнавані і при подальшій правильній роботі зможуть залучити більшу кількість уболівальників на трибуни і як наслідок, дадуть можливість для залучення нових партнерів і спонсорів».

СИМВОЛІКА В СИСТЕМІ ЛОГОТИПІВ

ПФЛ та Чемпіонати першої та другої ліг мають різні логотипи, за прикладом УЄФА. Єдиною формою є правильний п`ятикутник як символ об`єднання.

Оновлена символіка ПФЛ базується на об`єднанні як основної цінності ліги, і відображає сутність і головну рису ПФЛ – наявність молодих українських футболістів, що роблять свої перші кроки в професіональному футболі та мають на меті зростати і розвиватись далі.

У логотипах збережено зелений колір – символ життя, зростання, природи, здоров`я та стійкості.

pfl_logo_new_1Основа знаку — форма панелей футбольного м’яча. В мячі 12 панельних п’ятикутників, що об’єднують між собою всі шестикутники, так само як ПФЛ об’єднує всі команди першої та другої ліг.

Три п`ятикутники символізують лігу та чемпіонати, що проводяться під егідою ПФЛ. З іншого боку, вони означають три основні сегменти аудиторії – футбольні клуби, глядачів та бізнес – яких об`єднаю Гра №1.

pfl_logo_new_2Новий логотип змагань ПФЛ максимально зберігає традиції. Перший документально зафіксований матч в Україні відбувся у Львові, символом якого є лев – знак мужності, сили, енергії, хоробрості та благородства.

СЛОГАН

Футбол за роки незалежності зробив дуже багато для утвердження України в геополітичному просторі. Наші зірки – наша гордість, кумири для мільйонів дітей, що прагнуть бути схожими на найталановитіших українських спортсменів.

Шлях всіх зірок українського футболу починався в командах, що брали участь у змаганнях ПФЛ. Енергійним та сучасним слоганом є: «Тут народжуються зірки!».

ТРОФЕЙ ТА МЕДАЛІ

pfl_cups_medals

Оставить комментарий