06 октября 2021

«Перемога» — «Реал Фарма» 2:0. Отчёт

Після матчів минулого туру гравці Реал Фарми нарешті змусили себе поважати. Одесити впевнено обіграли ФК Суми і до Дніпра їхали з відчуттями першої звитяги у сезоні. Перемога в останніх матчах трохи загальмувала, програвши Металургу і Тростянцю з однаковим рахунком 0:1, тому для дніпрян ця гра була також надважлива. Дива не сталося – одесити не змогли здивувати ще раз. У всякому разі зупинити Перемогу їм не вдалося. У Дніпрі гості майже не мали моментів, хоча за рахунку 1:0 на користь господарів поля, у Реал Фарми був чудовий шанс відзначитися.

Перший тайм пройшов за повної переваги Перемоги. На 17 хвилині дніпряни відкрили рахунок, що стало логічним завершенням тих подій, які відбувалися на полі. Радченко пасом з лівого флангу знайшов попереду Богдана Литвяка, гравець Перемоги увірвався до карного майданчику гостей правіше від воріт і смачним ударом під поперечину забив свій другий гол у цьому сезоні – 1:0.

Після перерви дніпряни неодноразово мали нагоди збільшити свою перевагу. Небезпечні удари були з боку Кічи, Краєва і Павлюка, але у всіх цих епізодах блискуче грав воротар Реал Фарми Деркунський. На 85 хвилині гості мали чи не єдиний гольовий момент у матчі. Втім Солдатенко потягнув удар Нудного з близької відстані.

Розв’язка у матчі настала на 87 хвилині. Павлюк віддав пас на Литвяка в район півкола, а Богдан у дотик зробив передачу під удар Фхакадзе. Джаба з правої поклав м’яч у самісіньку дев’ятку – 2:0. Перемога перериває серію у дві поразки і продовжує гонитву за першим квартетом команд дивізіону. Реал Фарма за кілька днів спробує відібрати очки у Полтави.

Man of the match – Богдан Литвяк (Перемога)

23-річний півзахисник Перемоги взяв участь у двох голах своєї команди. У першому випадку він забив сам, блискучим ударом під поперечину вразивши ворота. А у другому – Богдан вдало асистував Джабі Фхакадзе.

Перемога (Дніпро) – Реал Фарма (Одеса) – 2:0 (1:0)
Голи: Литвяк, 17, Фхакадзе, 87.

15:00; 06.10.2021. Дніпро. Стадіон Олімпійські Резерви
Суддя: Ігор Сташук (Чернігів)

Sport Arena, фото: ФК Перемога