23 ноября 2021

Никита Игуменов и Мохаммед Яссин – в сборной тура! Гол Игуменова – лучший в туре!

Sport Arena называет символическую сборную очередного тура Второй лиги сезона 2021/22.

Лівий півзахисник – Микита Ігуменов (Реал Фарма)

Сім очок (більше половини зі всіх набраних!) Реал Фарма здобув у останніх трьох своїх іграх. А серед тих, хто особливо вдало відпрацьовує залишок осінньої частини сезону, лівий край нападу Ігуменов. Його гол, виконаний по чудернацькій траєкторії, аж ніяк не є випадковим, тому що, по-перше, Микита виконав великі обсяги робіт в атаці та постійно перебував у боротьбі, а по-друге, брався за виконання стандартів, удари з різних дистанцій і в підсумку застав зненацька нікопольського воротаря (див. «Гол туру»).

ЛЕГІОНЕР ТУРУ – МОХАМЕД ЯССІН АБУЗРАА (РЕАЛ ФАРМА)

Не найкращий тур для закордонних футболістів, але є позитивний приклад: Абузраа вдало відіграв у захисті одеситів, кілька разів блокував удари суперників і встигав випереджати молоду нікопольську групу атаки. Останнім часом результати Реал Фарми значно покращилися, за останній місяць половину матчів команда завершила без пропущених м’ячів і не пропускала більше одного разу за гру. Мінімальну перемогу в Нікополі також зарахуємо на користь «фармацевтам».

Статистика SportArena.com: 13 матчів у чемпіонаті, 4 голи.

РЕКОРД ТУРУ

Граючий президент ФК Реал Фарма (Одеса) Микола Іванович Лиховидов у компенсований час замінив героя матчу Ігуменова, в Нікополі знову оновивши історичний рекорд найбільш вікового гравця чемпіонатів України з футболу серед професіональних команд. 55 років, 9 місяців, 26 днів – новий орієнтир!

ГОЛ ТУРУ – МИКИТА ІГУМЕНОВ (РЕАЛ ФАРМА → ФК НІКОПОЛЬ)

У цьому турі львів’янин Кожанов забив через себе, а ще кілька м’ячів (від того ж черкасця Галенка, наприклад) забивалися хорошими прицільними ударами. Проте буває, що красу голу вирішує чудернацька траєкторія. Цитуємо звіт про матч: «Нікополь розігрував кутовий, гості відбилися і м’яч був вибитий у центральну зону. А там Гранчар віддав пас на бровку, Микита Ігуменов побачив, що голкіпер городян далеко вийшов в поле і з 45 метрів вирішив пробити по воротах. Як не намагався Баштаненко повернутися у рамку, встигнути за м’ячем, який набрав гольову траєкторію, він не зміг».

Читать весь материал->

Гол можна подивитися на відео з: 1:24:35