14 июня 2021

Илья Лунев — джокер тура, Егор Глушач забил гол тура, Николай Лиховидов обновил рекорд! + ВИДЕО

Итоги заключительного тура Второй лиги сезона 2020/21 от Sport Arena.

ДЖОКЕР ТУРУ – ІЛЛЯ ЛУНЬОВ (РЕАЛ ФАРМА)

Здорово ввійшов у гру львів’янин Раделицький, чернігівець Кохановський також забив після виходу на заміну. Проте об’єднує їх що? Їхні команди програли. А от успішні заміни – це Реал Фарма. Недарма Рязанцев із сімома замінами показав третій результат поточного чемпіонату за результативними «джокерами». Обидва голи в матчі з сильнішим і досвідченішим Металургом за одеситів забили гравці, які виходили з лави запасних. Дуже ефектно ввійшов у гру Глушач (гол через чотири хвилини першим же ударом), але на той час гра була «розігрітою». А от хто був дуже крутим, так це Луньов, який у першому таймі замінив президента-рекордсмена Лиховидова-старшого, на початку другого тайму відкрив рахунок, а потім невдовзі поступився місцем на полі Фаберу. Прийшов, побачив – забив і переміг!

Статистика SportArena.com: 6 матчів у чемпіонаті, 301 хвилина, 1 гол, без асистів.

ГОЛ ТУРУ – ЄГОР ГЛУШАЧ (РЕАЛ ФАРМА → МЕТАЛУРГ)

У цьому турі був і гол п’ятою (криворіжця Чернія), і гол після пасу п’ятою (це вже Кривич після передачі Студенка приносив перемогу Енергії). Але ми вважаємо, що слід приділити увагу штрафному. Цитуємо звіт про матч: «коли центрбек Абузраа потягнув м’яч на чужу половину і проти нього сфолив Коваленко, господарі видали явного претендента на гол туру. Ще один випущений одеситами запасний, Глушач, з правої ноги метрів з 30-ти дав в дальній кут – 2:0».

РЕКОРД

Граючий президент ФК Реал Фарма Микола Лиховидов знову оновив свій власний рекорд – рекорд чемпіонату України за всю історію. Він зіграв у віці 55 років, 4 місяців, 17 днів, покращивши орієнтир досягнення для найбільш вікового футболіста-професіонала в нашій державі.

У стартовому складі Микола Іванович вийшов разом зі своїм сином Андрієм. Вони зробили свій вклад у перемогу одеситів, які з рахунком 2:0 обіграли запорізький Металург.

Источник: Sport Arena