07 октября 2019

Арутюнян, Гарванко и Руденко — в символической сборной тура!

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну стартового туру Другої ліги сезону 2019/20.

Воротар – Тигран Арутюнян (Реал Фарма)

Справедливості заради, Гірник багато атакував і не раз міг забивати в ворота одеситів. Один тільки Кателін тричі бив із різних позицій, але всі його удари парирував голкіпер «аптекарів». Також Арутюнян виграв вихід один на один із Гоменком і потягнув непростий удар колишнього гравця Реал Фарми П’ятова. Загалом, сім сейвів у Тиграна – й «суха» перемога у його команди. Перша на виїзді цього сезону!

Правий захисник – Дмитро Гарванко (Реал Фарма)

Добросовісно відпрацював на своєму фланзі, хоча у Гірника підібрані технічні, гострі, ініціативні вінгери. А ще кілька разів здорово підключався до атак. Хоча прямих кросів видав мало, одне переведення з правого флангу на лівий виявилося вирішальним. Саме Гарванко після ауту запустив м’яча на Руденка, який і забив вирішальний м’яч.

Лівий півзахисник – Андрій Руденко (Реал Фарма)

Одеській команді в Кривому Розі випала непроста доля – більшість матчу працювати без м’яча. Попри таке енерговитратне завдання, Реал Фарма зумів виграти. Велика роль у цьому в Руденка – 20-річного півзахисника, який забив переможний м’яч після поперечного пасу Гарванка ударом на виконання. Пізніше Андрій ще раз змусив попрацювати воротаря Гірника (здається, обидва удари в площину господарів – від нього), а також видавав тонкий пас на Філіпчука в моменті з не зарахованим взяттям воріт.

Смотреть весь материал